• Ar galima nėščiai moteriai traukti dantį? Ar stomatologo naudojami nuskausminamieji vaistai nepakenks vaikui? Tokie klausimai neramina moteris, ir jos vis atidėlioja vizitą pas dantų gydytoją.

  Nei rovimas, nei plombavimas neišprovokuos persileidimo ar priešlaikinio gimdymo, jei pati moteris bus rami ir dalykiška. Visas komplikacijas gali sukelti tik išgyvenamas stresas, didelė baimė, todėl odontologinės procedūros turi būti atliekamos tik gerai nuskausminus.

 • Man kliba visi dantys, gydytojai nustatė, jog yra paradontoze ir reikia daryti operaciją. Ar jūsų klinikoje atliekamos tokios operacijos?

  Taip mūsų klinikoje atliekamos tokios operacijos .Vertinant tai ,jog Jūsų visi dantys turi paslankumą galima spręsti, jog pas Jus  neigiami pokyčiai dėl paradontozės  pažengę toli į priekį. Šituo atveju pirmiausia reikėtų gerai įvertinti esamą Jūsų situaciją, atlikti visus reikiamus tyrimus ir tik tada paskirti tinkamą gydymą. Paprastai paradontozės gydymas yra kompleksinis jis neapsiriboja vien tik operacija. Chirurginį paradontozės gydymą rekomenduojame daryti tik tais atvejais kai kiti paradontozės gydymo metodai neduoda teigiamo efekto.

 • Ar Jūsų klinikoje atliekamos žandikaulių cistų operacijos ir kokia būtu kaina?

  Taip mūsų klinikoje atliekamos šitos operacijos. Norėtūme pabrėžti, jog labai svarbu pradžioje tinkamai įvertinti esamą situaciją. Labai svarbu įvertinti žandikaulio cystos padėtį, dydį, jos ribas su kitais anatominiais žandikaulio dariniais (sinusu, nervais, kraujagyslėmis it t. t.), svarbu įvertinti kokie dantys ir jų šaknys susisiekia su žandikaulio cysta. Pražioje prieš planuojant operaciją labai svarbu,  jog dantys kurie įeina cystą būtu tinkamai sugydyti, tik tada galima žandikaulio cystą pašalinti chirurginiu būdu.Pati operacija yra neskausminga. Jinai atliekamos vietinėje nejautroje, suleidžiami vietiniai anestetikai, taip kaip taisant ar traukiant dantį. Jei žandikaulių cysta yra labai didelė, rekomenduojame ją šalinti bendrinėje ar kombinuotoje nejautroje stacionare (ligoninėje).

  Kaina priklauso nuo operacijos sudėtingumo. Vidutiniškai kaina yra apie 116 eurų, jei operacija sudėtingesnė kaina gali būti šiek tik didesnė.

 • Kiek pas Jus kainuoja 8 (protinio) danties traukimas?

  Kaina labai priklauso nuo to kokio sudėtingumo bus rovimas. Tai galima įvertinti rentgeno nuotraukoje. Jei traukimas nesudėtingas kaina apie 58 euraus. Jei protinis dantis kreivai išdygęs , lenktos šaknys, dantis yra giliai žandikaulyje tokiu atveju danties traukimo procedūra yra sudėtingesnė, ilgiau užtrunka. Tada kaina gali siekti 58,00 – 154,00 eurų.

Užduokite klausimą

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų klausimas