Data:
Laikas:
Kalba: lietuvių
Miestas: Klaipėda
Vieta: Radisson Blu viešbutis
Adresas: Šaulių g. 28, Klaipėda

Seminaras skirtas  implantuojantiems,  ant implantų protezuojantiems visų specialybių gydytojams odontologams ir dantų technologams.

Kursų metu bus nagrinėjama:

Keistas jausmas apima pagalvojus, kad kažkada apie dantų implantus buvo kalbama taip nedrąsiai. Tai buvo svajonė, turėjusi išspręsti daugelį kertinių odontologijos problemų. Praėjus penkiasdešim metų nuo P.I. Bronemarko atradimų, šiandiena akivaizdžiai išgyvename pertekliaus laikotarpį. Tačiau informacijos gausa, labai įtakojama susijusio verslo struktūrų, gali klaidinti…

Neperpratus implantų biologijos, neįmanomas šio dantų protezavimo metodo ilgaamžiškumas. Seminaro metu detaliai nagrinėjama kaip buvo ir yra  kuriamas ,,implantologijos dviratis‘‘:

  • kada ir kokiomis aplinkybėmis atrasti kertiniai dantų implantų konstrukcijų elementai,  kaip jie turėtų derėti tarpusavyje ir su audinių biologija;
  • kaip skirtingos implantų konstrukcijos, skirtingos titano klasės, iš kurių gaminami implantai ir žmogiškieji faktoriai veikia kraštinį kaulą bei lemia implantų ilgaamžiškumą;
  • kaip agresyvus marketingas, naudodamas ,,madingus‘‘ mokslo atradimus, gali nepaisyti biologijos ir mus suklaidinti – jau pačiame parduodamame produkte užprogramuoti vėlesnes komplikacijas.

Seminaro metu nagrinėjamos įvairiausios dantų implantų chirurginės ir ortopedinės komplikacijos, pateikiamos detalios rekomendacijos kaip jų išvengti ir jas gydyti. Pateikiamos saugios implantacijos ir protezavimo gairės dirbant su įvairiomis implantų sistemomis.

Pabandykime į dantų implantologiją pažvelgti iš naujo ir per marketingines miglas išžiūrėti kas iš tiesų svarbu ir yra racionalu kasdieniniame mūsų darbe.

Radisson Blu viešbutis

Šaulių g. 28, Klaipėda