Data:
Laikas:
Kalba: lietuvių
Miestas: Klaipėda
Vieta: Radisson Blu viešbutis
Adresas: Šaulių g. 28, Klaipėda

Šis kursas praplės akiratį ne tik pradedančiam, bet ir didelę klinikinę patirtį turinčiam burnos higienistui. Žvelgsime į kasdienes, paprastas klinikines situacijas kitu kampu. Išmoksime dirbti racionaliai, gydant ypač sunkius periodontologinius pacientus bei priimti  taisyklingus taktinius sprendimus. Teorinė ir praktinė kurso simbiozė užims Jūsų dėmesį kiekvieną  sekundę, o teorinė dalyvio knyga liks geru vadovu tolimesnėje Jūsų praktikoje.

Periodonto bei aplink implantus esančių audinių mikroanatomija

Nagrinėjami periodonto/aplink implantus esantys sveiki ir patologiškai pakitę audiniai: audinių “kalba” / biologinio pločio formavimasis /  visas problemų, sukeliančių periodontitą ir periimplantitą, spektras  / biologinė pusiausvyra.

Periodontologinio paciento gydymo protokolas

Higienisto, kaip komandos nario, užduotys ir funkcijos gydant periodontologinį pacientą / Lėtinio ir agresyvaus periodontito diagnostika / Paciento vizitų seka / Antibiotikoterapijos galimybės / Periodontologinis abscesas higienisto praktikoje.
Praktinė dalis: darbas su periodonto žemėlapiu ir modeliu.

Nechirurginis periodontito gydymas

Tinkamo instrumento parinkimas, atliekant  minimaliai invazyvius kiuretažus / Biofilmo valymo nuo šaknies ir implanto paviršių svarba / Periodontologinės kišenės dezinfekcijos galimybės / Konservatyvaus ir chirurginio gydymo galimybių riba.
Praktinė dalis: manualinių įgūdžių tobulinimas įvairių pratimų pagalba, rankinių ir ultragarsinių instrumentų naudojimas ant modelių, mechaninės ir cheminės biofilmo valymo galimybės, optikos naudojimas.

Periodontologinės kišenės gijimo mechanizmai

Periodonto ir aplink implantą esančių audinių reakcija į konservatyvų gydymą. Regeneracijos ir reparacijos principai, kokiu būdu ir kada to pasiekiama.

Radisson Blu viešbutis

Šaulių g. 28, Klaipėda