Data:
Laikas:
Kalba: lietuvių
Miestas: Klaipėda
Vieta: Radisson Blu viešbutis
Adresas: Šaulių g. 28, Klaipėda

Teorinis seminaras ir praktinė demonstracija.

Dantų ir implantų protezavimo tikslas yra vienodas – reabilituoti paciento kramtymo sistemą. Esminiai natūralių dantų ir implantų protezavimo principai bei metodikos nesiskiria.

Gydytojas ir dantų technikas, siekdamas reabilituoti paciento kramtymo sistemą, negali apsiriboti tik mechaninėmis žiniomis: “grąžtas-dantis” arba “varžtas-sriegis”. Galutinio darbo sėkmės raktas – platus gnatologinių, biologinių ir biomechaninių žinių bagažas bei kūrybingas jų taikymas kasdienėje praktikoje. Kiekvienas pacientas yra unikalus ir turi individualią viršutinio ir apatinio žandikaulių geometriją sąnarinių galvučių atžvilgiu, o tai lemia savitą kramtymo sistemos biomechaniką.

Konstantos ir standartinės diagnostikos bei gydymo metodikos, kurios dažnai yra taikomos šių dienų praktikoje, ne visada yra tinkamos. Kramtymo sistemos individualus reabilitavimas tampa iššūkiu gydytojui odontologui ir dantų technikui. Nepaisydami individualių paciento ypatumų, mes galime susidurti ir susiduriame su problemomis bei komplikacijomis. Galimybė individualizuoti ir kontroliuoti kiekvieną gydymo etapą tampa būtina šiuolaikinės restauracinės odontologijos sąlyga.

Teorinio ir praktinio kurso metu bus pristatyta restauracinio gydymo koncepcija, leidžianti maksimaliai tiksliai ir prognozuojamai atlikti visus restauracinio gydymo etapus. Kurso metu ypatingas dėmesys bus skiriamas pradiniams restauracinio gydymo etapams, visų gydymo procedūrų kontrolės mechanizmams bei implantų protezavimui. Pateikiama informacija – vienodai svarbi ir aktuali tiek gydytojui odontologui, tiek dantų technikui, todėl kurse rekomenduojama dalyvauti kartu odontologui su dantų techniku.

“Sąkandžio kėlimo ir stabilizavimo ABC: implantų protezavimas” – tai įžanginis kursas į praktinių kursų ciklą “Restauracinė odontologija išsamiai”.

Radisson Blu viešbutis

Šaulių g. 28, Klaipėda