Dantų priežiūra po estetinio plombavimo

Estetinis plombavimas – populiariausias metodas, padedantis sugrąžinti dantims estetinę išvaizdą. Ketinantiems atlikti procedūrą, svarbu, ar sudėtinga estetiškai plombuotų dantų priežiūra bei kaip kuo ilgiau išsaugoti gerą dantų išvaizdą. Klinikos gydytojai odontologai rekomenduoja: Po estetinio plombavimo 2-3 dienas nevartoti dažančių maisto produktų bei gėrimų: juodos kavos, burokėlių, raudono vyno ir kt. Vengti kąsti kietą maistą. Estetiškai […]

5 Dantų implantacijos mitai

5 Dantų implantacijos mitai: Didelė tikimybė, kad implantą, kaip svetimkūnį, paciento organizmas atmes. Netiesa. Tikimybė, kad dantų implantas neprigis, labai maža. Implantų sėkmingo prigijimo tikimybė – 98-100 proc. Šiuo metu, implantai dažniausiai yra gaminami iš titano, kurio suderinamumas su žmogaus organizmu ypač aukštas. Tiesa, „Strauman“ firmos implantai yra gaminami iš užpatentuoto titano ir cirkonio lydinio […]

Dantų implantų priežiūra

Dantų implantus reikia prižiūrėti taip kaip savus dantis, dantų implantavimo procedūros įpareigoja pacientą nuosekliai ilgalaikei priežiūrai, nes nuo priežiūros, nuo reguliarių apsilankymų pas burnos higienistą, priklauso implantų ilgaamžiškumas. 

Sėkmingas dantenų gydymas

Gingivitas (dantenų uždegimas) ir periodontitas (dantį supančių audinių uždegimas) – dažniausiai pasitaikančios burnos ertmės ligos.

Periodontitas

Naujausias apibrėžimas, apibūdinantis periodontitą, tai – lėtinė multifaktorinė, uždegiminė liga, susijusi su bakterijų disbioze ir pasižyminti progresuojančiu danties palaikomųjų struktūrų sunaikinimu.