STRAUMANN vardas – tai šiuolaikinės implantologijos kokybės standartas. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, platus asortimentas ir lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien STRAUMANN – populiariausi dantų implantai pasaulyje.

31948986_l

STRAUMANN – dantų implantologijos pradininkai, pirmąjį implantą įsriegę prieš 40 metų – t.y. net 10 metų anksčiau nei tarptautinė odontologų bendruomenė titaninius dantų implantus pripažino standartinio gydymo procedūra.

Šiandien STRAUMANN pasaulinis dantų implantų, protezavimo dalių ir regeneracinių medžiagų gamybos lyderis, kurios centrinė būstinė įsikūrusi Bazelyje, Šveicarijoje. Per atstovybes ir distributorių tinklą STRAUMANN produkcija pasiekiama 70-ties šalių gyventojams.

Lietuvoje STRAUMANN nuo 2007 metų.

STRAUMANN implantai – šveicariška kokybė visam gyvenimui!

 • Prieinama kaina ir platus asortimentas. Odontologas visada parinks STRAUMANN sprendimą atitinkantį implantas-ledkalnisJūsų sveikatos ir finansinius poreikius.
 • Gyvenimo trukmės garantija.  Prireikus Jums bus suteikta skubi nemokama pagalba 70 pasaulio šalių.
 • Aukščiausi prigijimo rodikliai, siekiantys net 98 – 100%.
 • Mažiausiai 2 kartus ilgesnė tarnavimo trukmė lyginant su kitų gamintojų implantais.
 • Šveicariška kokybė. Visi be išimties STRAUMANN implantai ir protezavimo detalės gaminami modernioje gamykloje Šveicarijoje.

Pagrindiniai STRAUMANN privalumai:

 1. Visiems STRAUMANN dantų implantams suteikiama tarptautinė viso gyvenimo garantija. Prireikus, skubi aukščiausios kvalifikacijos gydytojo pagalba jums bus suteikta net 70 pasaulio šalių. DĖMESIO! Garantija nustos galioti, jei protezavimui pasirinksite neoriginalias detales.
 2. STRAUMANN dantų implantai pripažįstami vienais geriausiai prigyjančių implantų pasaulyje. Moksliniais tyrimais patvirtina, kad STRAUMANN prigijimo kartelė pakelta net iki 98 – 100 %;
 3. Palyginus su kitais dantų implantais, tikimybė, kad STRAUMANN implantas nepriekaištingai tarnaus jums ilgus metus, didesnė nuo 2 iki 60 kartų (priklausomai nuo gamintojo).
 4. Kad ir kokia jūsų žandikaulio būklė bebūtų, platus STRAUMANN implantų ir protezavimo detalių asortimentas visada leis gydytojui parinkti tokį sprendimą, kuris geriausiai tiktų konkrečiai jums.
 5. Bet kurie implantai, protezavimo detalės ar kiti STRAUMANN gaminiai prekybai pateikiami tik atlikus svarius, mažiausiai penkeris metus trunkančius klinikinius tyrimus. Būtent išsamūs moksliniai tyrimai lemia optimaliausius STRAUMANN implantų formos, sriegio, paviršiaus ar jungties su protezavimo atrama sprendimus;
 6. Pacientams, siekiantiems ypatingos estetikos, STRAUMANN implantų atramos gali būti gaminamos pagal individualų užsakymą STRAUMANN gamykloje;
 7. Visi be išimties STRAUMANN implantai ir protezavimo detalės gaminami Šveicarijoje – modernioje, pačiomis naujausiomis technologijomis ir ypatinga kokybės kontrolės sistema aprūpintoje gamykloje.

TAIGI SU STRAUMANN IMPLANTAIS GALITE DAUGIAU, NES…

 • Straumann – tai kokybė. Dantų implantų gamybos procese yra įdiegta aukščiausio lygio kokybės kontrolės sistema. Kiekvienas gamybos etapas yra kruopščiai tikrinamas, nuo pradinių medžiagų iki paruošto gaminio. Tai garantuoja, jog pacientui bus įsriegtas aukščiausios kokybės implantas.
 • Straumann – strateginis ITI partneris. Tarptautinė implantologų draugija tai nepriklausoma ir didžiausia pasaulyje akademinė organizacija, kurios sritis yra implantologija ir audinių regeneracija. Jai priklauso daugiau nei 15000 odontologų iš viso pasaulio. ITI bendradarbiauja su daugiau nei 150 geriausių universitetų ir odontologijos mokyklų. Tai atveria plačias galimybes klinikiniams tyrimamas, o tuo pačiu dantų implantų tobulinimui.
 • Straumann investuoja į mokslą. Straumann, tai daugiausiai investuojanti į mokslinius tyrimus dantų implantų kompanija visame pasaulyje. Daugelis Straumann kompanijos patentuotų išradimų tapo tikra revoliucija dantų implantų gamybos technologijoje. Implanto paviršiaus apdirbimo metodika SLA leido ženkliai pagerinti implantų prigyjimą. SLAactive technologijos dėka dvigubai sutrumpėjo implantų prigijimo laikas, o prigyjimo rodiklis beveik pasiekė 100 procentų. Roxolid – titano ir cirkonio lydinys padarė implantus 30% stipresnius, kurio dėka gydymas tapo mažiau invazyvus. Straumann technologijų dėka dantų implantacija tapo dar paprastesnė.
 • Neabejotinas lyderis pasaulyje. Straumann, tai šiandienos dantų implantų kokybės standartas. Dėl išskirtinio dėmesio mokslui, tyrimams, technologijoms, plataus asortimento ir lanksčios kainos, šiandien dantų implantai Straumann yra numeris vienas pasaulyje.

Kas trečias įsriegiamas dantų implantas mūsų šalyje – šveicarų gamintojo!!!

14141