Dantų balinimas Philips Zoom

Balinimas Philips ZOOM sistema atliekamas vieno vizto metu, trukmė – 2 val. Pirmiausia uždedama apsauga ant dantenų. Kai viskas izoliuota – dedama balinimoji medžiaga ir ji yra aktyvinama LED lempa. Atliekami 4 seansai po 15 min. Po procedūros pirmą parą nerekomenduojama vartoti spalvoto maisto produktų, gėrimų, kurie dažo baltus marškinėlius.

Dantų balinimas namuose kapomis

Į kapas ties kiekvienu dantimi po lašelį įšvirkščiame balinimo gelio (nepadauginkite, kad medžiaga neišsilietų ant dantenų). Užsidedame kapas ir būname specialisto nurodytą laiką. Išsiėmus kapas praskalaujame dantis ir išvalome juos dantų šepetėliu. Išplauname kapas.

Dantų balinimas Philips Zoom sistema

Procedūros metu naudojamas 6% balinimo gelis, kuris yra saugus ir atitinkantis ES direktyvą.
Rezultatai matomi iš karto.
Nesukelia emalio demineralizacijos.
Vienintelis kabinetinio balinimo gelis, kurio sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato (ACP), kalio nitrato ir fluorido.

Amorfinis kalcio fosfatas: įsiskverbia į danties audinius balinimo metu; užpildo atvirus dentino kanalėlius ir tokiu būdu mažina dantų jautrumą; suformuoja paviršinį sluoksnį, kuris padengia paviršiaus nelygumus, todėl dantys tampa lygesnis ir blizgesni.

Dantų balinimas kapomis

Pagal paciento dantų atspaudus yra pagaminamos individualios balinimo kapos. Balinimo kapos – tai skaidrus įtvaras, tiksliai atitinkantis paciento dantų formą. Į šias plonas ir patogias kapas yra įšvirkščiamas balinamasis gelis, ir kapos dedamos ant dantų nakčiai ar trumpesniam laikui, priklausomai nuo balinančios medžiagos koncentracijos. Balinimo metu keičiasi tik danties spalva, danties struktūra lieka nepakitusi.